21-23 лютого 2025р. у місті Київ, в манежі КМШВСМ, пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді у приміщенні.
У змаганнях прийняли участь 478 спортсменів з 23 областей України.
Львівська команда складалася з 51 спортсмена, 15 чоловіків та 36 жінок.
Команда Львівської області з сумою 1150 очок, заняла п’яте місце у командному заліку серед областей України.
На першому місті команда міста Київ – 2490 очок, на другому команда Київської області – 1460 очок, на третьому команда Дніпропетровської області – 1235 очок, на четвертому команда Донецької області – 1165 очок.
Золотим медалістом нашої команди, стала
Рачинська Уляна на дистанції 1500 м. з результатом 4:35.71 с.
Срібними медалістами нашої команди, стали:
Гавриляк Юлія на дистанції 800 м з результатом 2:08.74 с.
Караїм Максим на дистанції 1500 м з результатом 3:52.50 с.
Мудрик Юрій на дистанції 200 м з результатом 22.28 с.
Федущак Христина на дистанції 200 м з результатом 25.18 с.
Лістунова Аліна стрибок у довжину з результатом 6.08 м.
Бронзовим медалістом нашої команди, став
Кравчук Вадим стрибок у висоту з результатом 2.21 м.